כיצד לערוך את פרטי המשלוח, התשלום ואת מדיניות ההחזרים

English translation here.

PriceYak יכולה לעזור לך לעשות אוטומציה לתהליך ההחזרים שלך. למד עוד.

כאשר אתם יוצרים את חשבון ה- PriceYak שלכם ומעלים את המוצר הראשון (רשומה), PriceYak יוצרת לכם אוטומטית פרופילים של שלושה סוגי מדיניות עסקית:

  1. PRICEYAK_PAYMENT_PROFILE: מדיניות זו מכילה את כל הגדרות התשלום של הרשומות שלכם כגון חשבון ה- PayPal אליו תרצו שהלקוחות ישלחו לכם את התשלום.
  2. PRICEYAK_SHIPPING_PROFILE: זוהי מדיניות ההחזרים שלכם.
  3. PRICEYAK_SHIPPING_PROFILE: כאן ישנן את ההגדרות של מדיניות המשלוחים שלכם. לדוגמה, האם לאפשר את תכנית המשלוח הגלובאלית של eBay.

כל הרשומות שתיצרו דרך PriceYak יהיו קשורות לשלושת סוגי הפוליסות הנ"ל. שלושת הפרופילים הללו מנהלים כמעט את כל ההגדרות של הרשומות שלכם ב- PriceYak, פרט לתיאור, הכותרת והתמונות של הרשומות.

אם תרצו לשנות את ההגדרות של המדיניות, תוכלו לעשות זאת בעמוד מדיניות העסק שלכם ב eBay (ראו למטה טיפ למקרה שמיקום אחר רלוונטי אליכם). אם הלינק הזה לא עובד, תוכלו לעשות זאת כאן.

השינויים יחולו באופן מיידי על כל הרשומות הקיימות והעתידיות שלכם ב- PriceYak. כאן תוכלו לצפות בוידאו שמסביר כיצד עושים את השינוי (שימו לב שהשמות שלו המדיניות במאמר זה הם עדכניים, שלא כמו בוידאו).

 

טיפ:

eBay UK Business Policy Profiles

eBay CA Business Policy Profiles

eBay Germany Business Policy Profiles

 

אזהרה:

אם אתם נתקלים בבעיות להגדיר את הפוליסות העסקיות, נשמח לעזור לכם לפתור זאת. אם אימצתם את פרופילי המדיניות של eBay (להבדיל מזו ש PriceYak מעדכנת לכם), אל תסירו את ההרשמה, כלומר אל תחזרו בכם. זה עלול לגרום ל eBay לא לאפשר לכם לאשר את המדיניות בחזרה ולגרום לכך ש PriceYak לא יפעל כמו שצריך בחשבונכם. אתם תאלצו להתחנן ל eBay שיאפשרו לכם לאשר שוב את המדיניות.

 

בעיה נפוצה:

האם נתקלתם בהודעה הלא ברורה הזו מ eBay?

eBay Error [21919177] : You can't use immediate payment for items specified as Local Pickup Only. (Because you've specified Local Pickup Only for this item, you can`t require immediate payment.). Messages from eBay: {}

המשמעות של זה היא שלא הגדרתם פרטי משלוח בתוך ארה"ב (או קנדה או בריטניה במידה ואתם עובדים מולם) במדיניות המשלוחים שלכם. שימו לב לסימן המינוס (-) מתחת ל Services, זה לא תקין. אתם חייבים לבחור בחת האופציות.

py1.png

 

לשאלות מוזמנים לפנות ל- sababa@priceyak.com

כתבות שימושיות עבור מי שקרא את הפוסט הזה:

 
Have more questions? Submit a request

Comments

Powered by Zendesk