ייבוא ורישום מוצרים בחנות שלכם

אחד הדברים היחידים ש-PriceYak לא מבצע באופן אוטומטי הוא ההחלטה אילו מוצרים יועלו לחנות שלכם. כאן המקום שלכם להביא לידי ביטוי את היכולות והאסטרטגיה שלכם. כאן אתם יכולים לבדל את החנות שלכם ולהיות טובים יותר ממוכרים אחרים שעוסקים בדרופשיפינג.

אולם, PriceYak מספק לכם כמה כלים שיקלו מאוד על תהליך רישום מוצר בחנות שלכם. תוכלו למצוא ולגשת לכלים האלו דרך תוסף הכרום החינמי של PriceYak (זמין רק בשימוש בדפדפן כרום).

 

מה ניתן לעשות עם תוסף הכרום:

DougPY.jpg

1) רישום מוצר ב- PriceYak: מתוך עמוד המוצר בחנויות המקור עמן אנו עובדים (ברוב המקרים Amazon) פשוט הקליקו על הכפתור הרלוונטי (ממוספר 1 בתצלום מסך למעלה) כדי להעלות את המוצר מיד לחנות שלכם. זה בדיוק אותו דבר כמו לקחת את ה-ID של המוצר ולהעתיקו תחת "Create Listings" בפאנל הניהול שלכם ב-PriceYak.

2) Item ID Grabber: לחיצה על כפתור זה מאפשרת לכם להעתיק את ה-ID's של כל המוצרים שמופיעים בתוצאת חיפוש. לדוגמה, אם כתבתם Shure ב-Amazon והקלקתם על "Load items from page" (ראו צילום מסך למטה), זה יראה לכם את כל ה-ID's של המוצרים הרלוונטיים של חברת Shure. אתם יכולים לעשות את זה עבור כמה תוצאות חיפוש שתרצו. כשסיימתם העתיקו את כל ה-ID's (קונטרול A וקונטרול C), לכו ל- Create Listings, הדביקו את הכל שם ולחצו "List Now" כדי להעלות הכל מיידית לחנות שלכם או "Review and List" כדי לעבור על הכל ורק אז להעלות לחנות שלכם. הכלי הזה נהדר כדי להעלות מוצרים רבים בצורה מהירה לחנות שלכם.

asin_3.PNG   

 

 

גלידת אסטרואנטים בשלושה טעמים. השתמשו ב-Identify Product Variant כדי להעלות לחנות שלכם את הגלידה בטעם ספציפי

3) "Identify Product Variant": כאשר אתם רוצים להעלות מוצרים שיש להם מספר מאפיינים בחנות המקור, ניתן להשתמש בכלי הזה. דוגמה טובה לזה היא ביגוד בו ישנן מידות וצבעים שונים לאותו מוצר. פשוט בחרו את הגרסה שאתם מעוניינים בה בעמוד המוצר (חולצה ירוקה במידה M) ואז הקליקו על הכפתור הרלוונטי בתוסף הכרום (ממוספר 3). לחיצה תקפיץ חלון שמכיל את ה-ID הרלוונטי למוצר בצבע ובמידה הספציפית שבחרתם. העתיקו אותו והדביקו תחת Create Listings. אנחנו ממליצים בחום לעשות שימוש בכלי הזה בכל פעם שתרצו לבחור במוצר עם מאפיינים ספציפיים (מידה וצבע ספציפיים). כמו כן, בכל הנוגע לרישום כל מוצר מ-AliExpress, תמיד תשתמשו בכפתור זה כדי לרשום כל מוצר, בין אם יש לו מאפיינים מיוחדים ובין אם לא. 

לתמיכה בעברית sababa@priceyak.com

Have more questions? Submit a request

Comments

Powered by Zendesk